Scroll to top

Sylwester z FMO 2019/2020

Mimo że, sylwester z FMO już za nami, wspomnienia ciągle pozostają. Nie mieliśmy dużo czasu, ale za to intensywnie go wykorzystaliśmy. Przede wszystkim spędziliśmy go z Bogiem na modlitwie oraz Eucharystii. Była również okazja do refleksji na adoracjach i do przypomnienia sobie o fundamentalnych wartościach naszej wspólnoty, czym zajmowaliśmy się na spotkaniu w grupach.

Nie zabrakło także czasu na dobra zabawę. Wspólnie graliśmy w gry planszowe i obejrzeliśmy film. Pojawiła się też nutka rywalizacji podczas przygotowanego quizu czy teleturnieju „Biblionerzy”. Nie pominęliśmy oczywiście  wspólnego przystrajania sali, na której później udowodniliśmy, że nie próżnowaliśmy podczas rozgrzewki tanecznej.

Sama zabawa sylwestrowa była bardzo udana, rozpoczęła się polonezem, ale później również ciężko było nam opuścić parkiet. Przed północą wyszliśmy na zewnątrz, żeby móc podziwiać łódzkie fajerwerki i przywitać Nowy Rok otworzeniem Piccolo. Następnie udaliśmy się na krótką adorację do kaplicy, po czym kontynuowaliśmy zabawę.

Chociaż trudno było nam się rozstać, ostatecznie wszyscy wrócili do swoich domów z nową energią na kolejny rok.

Wiktoria Rozszczypała