Scroll to top
Wydarzenia

KODA – ODB

Skierowana jest przede wszystkim do animatorów prowadzących grupy formacyjne dzieci Bożych na rekolekcjach wakacyjnych i we wspólnotach lokalnych. Jednak nie tylko. Na KODE-ODB zapraszamy także osoby, które choć nie mają jeszcze skończonej formacji własnej, to już posługują w swoich wspólnotach Dzieciom Bożym. Również jeżeli nie masz jeszcze swojej grupy, a jesteś już po II roku ONŻ i planujesz w przyszłości zaangażować się w pracę z dzieciakami to śmiało przyjeżdżaj!

Jak widać na planie, najwięcej czasu (prawie całą sobotę) zajmują warsztaty. Poprowadzi je p. Iza Wrześniak, bezhabitowa siostra zakonna ze zgromadzenia Sług Jezusa. Zajmuje się ona od lat prowadzeniem rekolekcji dla dzieci, formacją animatorów dla grup ewangelizacyjnych, pracą w szkołach oraz przedszkolach itd. Będzie to czas na wymianę doświadczeń, zmierzenie się z problemami i wreszcie pracę warsztatową, która ma dać konkretne wskazówki i wskazać metody pracy z dziećmi w małych grupach.

Wszystkich grających na gitarach itd., zachęcam, aby instrumenty zabrali ze sobą; pomogą nam się na pewno modlić.

W tym czasie wypadają ostatki. W sobotę zatem, wieczór będzie rekreacyjny. Bez głośnej muzyki – nie będziemy sami w domu pielgrzyma – możemy jednak zadowolić się wzajemnym towarzystwem i pizzą.

Karty uczestnika: po przybyciu na miejsce wydarzenia należy przekazać organizatorowi uzupełnioną kartę uczestnika. Znajdują się do pobrania tutaj: Karta uczestnika (+18)  Karta uczestnika (-18)

Koszt: 50 zł (płatne na miejscu).

Zgłoszenia do 10 lutego (ilość miejsc jest ograniczona).

Prowadzący: o. Terencjan Krawiec OFM, p. Iza Wrześniak

Plan wydarzenia: do pobrania tutaj.

  Zapisy poprzez poniższy formularz:

  Imię

  Nazwisko

  Data urodzenia

  Wspólnota FMO

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Zaznacz poniższe pole i wyślij zgłoszenie: